istasyon

Profesyonel saha çalışanlarımızla en kaliteli ürünlerin yanı sıra, en kaliteli servis.

Kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimizin benzin, motorin ve otogaz gibi akaryakıt ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak öncelikli hedefimiz. Konusunda eğitimli personelimiz aracınıza gerekli akaryakıt ikmalini gerçekleştirirken siz de rahat bir şekilde marketimizi dolaşabilir veya hijyen kurallarına uygun tuvaletlerimizi ihtiyaçlarınızı gidermek için kullanabilirsiniz.

Oto Yıkama ve Yağlama Servisi

Yeniden yola çıkmadan önce dinlenmek veya marketimizde vakit geçirmek isterseniz, aracınızı istasyonumuzun otoparkında park edebilir ya da yıkama servisimize teslim ederek yola devam etmeye hazır olduğunuzda temizlenmiş bir şekilde geri alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

oto-yikama

Aracınızın yağını ve suyunu sizin için kontrol edelim ve gerekirse tamamlayalım. Kaliteli ürünlerimiz uygun fiyatlarla marketimizde bulunmaktadır.

Oto yıkama işlemleri ücretsiz olup herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

 

Market

kokumer-market

Akaryakıt istasyonlarımızda yer alan marketlerimizde gıda ürünlerinin yanı sıra yolda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer pek çok ürün de bulunmaktadır. Marketlerimiz haftanın her günü 24 saat hizmetinizdedir.